• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti “Litigo”

U Osnovnoj školi „1. mart“ u mjestu Jelah učenici i učenice su sa nastavnicom Kasimom Numić Okić osnovali su svoj školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti pod nazivom „Litigo“.

 

Prve aktivnosti su im već u tijeku, te se  pripremaju za sutrašnje obilježavanje Dana ljudskih prava koristeći didaktičke materijale i opremu koje su dobili u okviru projekta Kvalitetno obrazovanje za sve. Klub “Litigo” će osim obilježavanja Dana ljudskih prava sutra imati priliku da promoviše svoj klub i na lokalnom Antena Radiju.

 

Njihov rad možete pratiti putem Instagram profila: https://www.instagram.com/ourclubofcriticalarguments/?

Projekat “Kvalitetno obrazovanje za sve“ dio je zajedničkog programa Evropske unije i Vijeća Evrope  “Horizontal Facility za Zapadni Balkan i Tursku 2019-2022” koji provodi Vijeće Evrope.

9 Decembra, 2021

0 responses on "Školski klub kritičkog mišljenja i vrijednosti "Litigo""

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram