Preko 160 prijava za nagradu za inovativne nastavnike/ce u 2017. godini!
Hvala vam što na najbolji način doprinosite promociji nastavničke profesije!

Članovi/ce komisije će imati težak zadatak odabira nominovanih i pobjednika, a prvi rezultati će biti poznati sredinom novembra.

Svečana ceremonija dodjele nagrada održaće se 08.12.2017. godine u Domu mladih u Sarajevu. Komisija je u sastavu:

1. Biljana Arsenović i Desanka Pandilovski – pobjednice u kategoriji Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju
  2. Amela Mešić – pobjednica u kategoriji Učitelji/ce u razrednoj nastavi
  3. Duško Krsmanović – pobjednik u kategoriji Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama
  4. Haris Hamzić, pobjednik u kategoriji Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama
  5. Emina Alešević, pobjednica u kategoriji Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja
  6. Dr. Dženana Husremović, profesorica na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu
  7. Dr. Ivana Zečević, profesorica na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Banja Luci

0 responses on "Preko 160 prijava za nagradu za inovativne nastavnike/ce u 2017. godini! Hvala vam što na najbolji način doprinosite promociji nastavničke profesije!"

Leave a Message