Održan trening za profesionalce iz Bijeljine i Prnjavora

U sklopu projekta “Sistemska zaštita od rodno zasnovanog nasilja za žene i djevojčice Romkinje” koji sprovodi Udruženje građana “Otaharin”, održan je trening “Socijalne pravde i multisektorske saradnje II” za profesionalce iz Bijeljine i Prnjavora. COI Step by Step je učestvovao u ovoj aktivnosti u vidu trenera, gdje je Nedim Krajišnik sa učesnicima treninga razmijenio znanja i iskustva.

Svaka prilika za edukaciju i usavršavanje je korak ka boljem, sigurnijem i zdravijem društvu.

Projekat “Sistemska zaštita od rodno zasnovanog nasilja za žene i djevojčice Romkinje” je podržan od strane Care Balkans u BIH i Austrijske razvojne kooperacije.

8 Jula, 2021

0 responses on "Održan trening za profesionalce iz Bijeljine i Prnjavora"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: