JU Pedagoški zavod Unsko-sanskog kantona i zvanično za reformu obrazovanja

Centar za obrazovne inicijative „Step By Step“ je prilikom obuke kurikularne reforme, koju je prethodnih dana vodio u Bihaću, izdvojio vreme da ozvaniči saradnju sa Pedagoškim zavodom Unsko-sanskog kantona potpisivanjem Memoranduma.

 

Memorandumom se podrazumijeva razvijanje mreže i jačanje ljudskih i materijalnih resursa kako bi se obezbijedili uslovi za kvalitetno i kontinuirano usavršavanje profesionalaca iz oblasti odgoja i obrazovanja, te povećanje kvaliteta odgoja i obrazovanja.

„Step By Step već godinama organizira kvalitetne obuke i radionice za naše nastavnike, te ćemo na ovaj način nastojati iskoristiti dostupne resurse, kako bi što veći broj nastavnika ali i stručnih savjetnika iz Zavoda dobio smislene i sadržajne obuke prilagođene trenutku u kojem se nalazimo, a to je sveobuhvatna obrazovna reforma.“ kazali su iz Zavoda.

 

Step se još jednom zahvaljuje svim akterima u ovoj bitnoj reformi i nadamo se i radujemo budućim zajedničkim koracima ka boljem i kvalitetnijem obrazovanju.

0 responses on "JU Pedagoški zavod Unsko-sanskog kantona i zvanično za reformu obrazovanja"

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: