• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Izašao treći broj časopisa od djece za djecu “Moj oblak”

TA-DAAA!
Izašao je treći časopis od djeca za djecu “MOJ OBLAK”. Tema ovog trećeg broja bila je “SUPERJUNACI”. Pogledajte pristigle radove a već je vrijeme da se radujemo četvrtku jer nam izlazi prilog ovom časopisu “Naši oblačići”. Još jednom hvala Ernad Osmić na izvanrednom i predanom radu! Aplauz opet 🙂
Uživajte i dijelite dalje!
Časopis možete pronaći na OVOM LINKU.
26 Aprila, 2020

0 responses on "Izašao treći broj časopisa od djece za djecu "Moj oblak""

Leave a Message

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram