Suzana Kusovac Sladoje

Kredo u identitet učenika, poticanje profilnih klasa u kojim svaki učenik može najjasnije pokazati svoju individualnost jer je individualnost osnova darovitih.

„Riznica muzičkih priča“ je projekat koji je nastao kao rezultat izvođenja nastve u doba pandemije, u želji da se očuva kreativnosti, interesovanje za muziku i pobudi mašta u svakom mališanu s obzirom na psihički pritisak koji je bio vidan u doba objave pandemije i realizacije online škole.
Želja je bila ponuditi kreativnu nastavu na malim ekranima te ponuduti šarolikost nastavnih muzičkih sadržaja uklopljenjih u maštovite priče, koje su najčešće plod mašte autora, u cilju promovisanja: muzike, sluha svih kategorija, muzičkih pojmova, ali i integracijske nastave, te ostvarivanju pravovremenog djelovanja na identifikaciji i stimulaciji muzičkih darovitih koje mora biti imperativ kada se govori o stručnim muzičkim školama.

Priprema: RIZNICA MUZIČKIH PRIČA

16 Decembra, 2020