Sanja Tripković

Kroz svoje formalno obrazovanje, a potom kroz radno okruženje i stručno usavršavanje stekla sam utisak da je poziv vaspitača/odgajatelja najljepši ali i najodgovorniji posao koji jedan čovek može poželjeti. Odgovornost leži u tome u kojoj ćemo mjeri i na koji način djeci usaditi prave norme vaspitanja, prenijeti znanja, obogatiti iskustva...Vaspitači su temeljne ličnosti koji svojim pedagoškim radom doprinose razvoju ovih vrijednosti.

Uspomene su veoma važan dio u životu svakog čoveka. Kroz uspomene čovek oživljava prošlost, prisjeća se proteklih dana, omiljenih lica, sitnica, događaja i doživljaja.

Priprema: „USPOMENE IZ VRTIĆA“

2 Decembra, 2021