• Login

  • Warning: Use of undefined constant BP_REGISTER_SLUG - assumed 'BP_REGISTER_SLUG' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/inskola.com/httpdocs/wp-content/themes/wplms-childh-theme/header-transparent.php on line 81
    Sign Up
  • Nema proizvoda u korpi

Mediha Hajdarević-Baručija

Kratka biografija i pedagoška uvjerenja:

Obrazovanje je  za mene najvažniji aspekt čovjekovog življenja danas jer svakom pojedincu daje mogućnost da  ostvari samog sebe na način da ima okruženje gdje može zadovoljiti svoje socijalne, emocionalne, a potom i obrazovne potrebe. Takvu priliku  upravo pruža zajednica inovativnih nastavnika koja nam omogućava  lični i profesionalni rast i razvoj,  razmjenu ideja i profesionalnu podršku. Ovo je gdje se spajaju  ljudi i ideje koje grade kvalitetno obrazovanje. Ovdje nastaju profesionalci koji grade bolje mjesto za rad i učenje u našim školama i koji pomažu djeci da grade svjetliju budućnost.

Copyright © 2023 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram