„STVARANJE UČIONICA U KOJIMA DIJETE IMA CENTRALNU ULOGU (3-6)“

Piše: Slađana Mišić
Autorica priručnika: Kate Burke Walsh

Uvek dobro došao priručnik (metodologija). Ako niste sigurni koji stil izabrati ili Vam je ponestalo ideja koristite ga. Preporučujem ga volonterima, pripravnicima i „veteranima“. Pored mnoštva praktičnih primera primenljivih uvek, možete kreirati i novu aktivnost jer listajući ovaj priručnik (metodologija) dobićete pregršt novih ideja.

Cijena priručnika sa popustom je 10 KM. Ostali priručnici autorice Kate Burke Walsh koje možete naručiti u Step by Stepu:

1. STVARANJE PROGRAMA U KOJIMA DOJENČAD I DJECA JASLIČKE DOBI IMAJU CENTRALNU ULOGU (0-3)

2. STVARANJE UČIONICA U KOJIMA DIJETE IMA CENTRALNU ULOGU (3-6)

3. STVARANJE UČIONICA U KOJIMA DIJETE IMA CENTRALNU ULOGU (6-7)

4. STVARANJE UČIONICA U KOJIMA DIJETE IMA CENTRALNU ULOGU (8-10)

5. STVARANJE INKLUZIVNIH UČIONICA: UKLJUČIVANJE DJECE SA POSEBNIM POTREBAMA U REDOVNE VRTIĆE

0 responses on "„STVARANJE UČIONICA U KOJIMA DIJETE IMA CENTRALNU ULOGU (3-6)“"

Leave a Message