Lutkarski igrokaz ‘Bajka o ružičastom sloniću’

Autor: Mirjana Kazija, prof.

Jednoga dana, u dalekoj, žarkoj Africi,mama slonica dobila je bebu. Maloga, slatkoga slonića! …
(čuje se plač bebe,pojavljuje se Mama koja drži u surli ružičasti smotuljak.)
Tata:Tako mi čokoladnih bombona s kikirikijem, draga suprugo, s ovim djetetom nešto nije uredu! On, on, on nije siv on je, ajme meni, ružičast!

Na našu adresu stigao je zanimljiv igrokaz naziva ‘Bajka o ružičastom sloniću’. Igrokaz koji govori o različitosti, autorice Mirjane Kazije, osvojio je državnu nagradu na natjecanju u scensko, novinarskom i literarnom izrazu u Hrvatskoj. Na linku ispod možete preuzeti igrokaz i isprobati ga u vašim školama i učionicama. Namijenjen za učenike i učenice do 4. razreda osnovne škole.

Pozdrave iz Rijeke šalje profesorica Mirjana Kazija.

PREUZMI IGROKAZ

0 responses on "Lutkarski igrokaz 'Bajka o ružičastom sloniću'"

Leave a Message