Kako voditi školu u doba korone? sa dr. Radmilom Rangelov Jusović

WEBINAR ZA DIREKTORE/ICE ŠKOLANaš naredni webinar „Kako voditi školu u doba korone – o izgradnji zajednice, evaluaciji, naučenim lekcijama i još koječemu“, realizujemo uz podršku USAID-a i u sklopu projekta „Škola u srcu zajednice“.
Webinar je namijenjen svim zainteresovanim direktorima/icama škola koji se suočavaju sa nizom izazova kako bi osigurali efikasan rad svoje školske zajednice i dobro funkcionisanje online nastave. Fokus
webinara je na evaluaciji i analizi rezultata postignutih tokom proteklih šest sedmica, te načinima na koji se oni mogu koristiti za unapređenje. PRIJAVITE SE NA OVOM LINKU. 

27 Aprila, 2020

0 responses on "Kako voditi školu u doba korone? sa dr. Radmilom Rangelov Jusović"

Leave a Message

Powered by DOC.ba. Copyright © 2020 Centar za obrazovne incijative Step by Step
Instagram

Molim unesite e-mail adresu: