Даница Мојић

Kratka biografija i pedagoška uvjerenja:

Срећна сам што сам дио Заједнице иновативних наставника, заједнице у којој једни друге храбримо, подржавамо и оснажујемо у борби за што квалитетније образовање, доступно сваком дјетету, без изузетка.

Бити у друштву истинских заљубљеника у образовање и моћ дјетињства је изузетна част, али  и одговорност и обавеза да пружим свој максимум и, својим знањем и искуством допринесем унапређивању предшколског васпитања и образовања. Заједница је препознала мој труд и ентузијазам и пружила ми прилику да учим од најбољих.

Вјерујем да можемо боље, надам се да ће нас бити још више и да ћемо, оснажени љубављу према образовању, успјети да, напокон, покренемо лавину промјена на боље, градећи будућност у којој ће образовање бити на првом мјесту!