Nastavnici su važni

Postanite dio

ZAJEDNICE INOVATIVNIH NASTAVNIKA I NASTAVNICA

CILJ INICIJATIVE „NASTAVNICI SU VAŽNI“

AFIRMACIJA I PROMOCIJA NASTAVNIČKE PROFESIJE

ZAJEDNIČKO ZAGOVARANJE ZA UNAPREĐENJE STATUSA NASTAVNIČKE PROFESIJE

EFIKASNIJI SISTEM PROFESIONALNOG RAZVOJA

UNAPREĐENJE KVALITETA ODGOJA I OBRAZOVANJA

UKLJUČITE SE:

ikona1-200x200

Postanite dio

ZAJEDNICE INOVATIVNIH NASTAVNIKA I NASTAVNICA

Registujte se na platformi www.inskola.com i pratite aktivnosti zajednice – iskoristite prilike za učešće u profesionalnom razvoju, kampanjama, sastancima zajednice i mnogim drugim.

ikona2-200x200

Prošaljite svoju ideju na konkurs za

GODIŠNJU NAGRADU ZA INOVATIVNE NASTAVNIKE

Konkurs se otvara početkom školske godine a zatvara 01.11.. Imena nominovanih objavljuju se 20.11. a imena nagrađenih ne otkrivaju se do svečane ceremonije dodjele nagrada u decembru/prosincu.

ikona3-200x200

Objavite svoje

PRIPREME, TEKSTOVE, IDEJE ZA RAD U UČIONICI...

Postanite i vi dio velike zajednice za učenje – obogatite web platformu svojim primjerima i idejama. Znanje se uvećava dijeljenjem!

ikona4-200x200

Dođite na

GODIŠNJU REGIONALNU KONFERENCIJU EDUKATORA

Razmjenite primjere dobre prakse i učite zajedno sa kolegama/icama iz šest zemalja regiona.

ikona5-200x200

Upoznajte druge

SA OVOM INICIJATIVOM I POZOVITE IH DA NAM SE PRIDRUŽE

Pozovite svoje radne kolege/ice da se registruju i pridruže zajedničkoj inicijativi, budite zagovornik ulaganja u razvoj nastavničke profesije u svojoj zajednici i šire.

E-mail. office@coi-stepbystep.ba