PREPOZNAJEMO, NAGRAĐUJEMO I PROMOVIŠEMO INOVATIVNE NASTAVNIKE/CE

…za one koji daju nemjerljiv doprinos
IN godišnja nagrada za nainovativnije odgajatelje i odgajateljice, učitelje i učiteljice, nastavnike i nastavnice, te stručne saradnike i saradnice, želi prepoznati, nagraditi i promovisati one pojedince i pojedinke koji daju nemjerljiv doprinos razvoju odgoja i obrazovanja, predane i posvećene profesionalce koji svaki dan u vrtiću ili školi pretvaraju u čarobnu avanturu učenja i otkrivanja.

KOME SE DODJELJUJE

Kategorija 1

Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju

Kategorija 2

Učitelji/ce razredne nastave u osnovnim školama

Kategorija 3

Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

Kategorija 4

Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama

Kategorija 5

Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja

Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju

Učitelji/ce u razrednoj nastavi

Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama

Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja

GALERIJA SA DODJELE NAGRADA 2016

U Sarajevu je, 09.12.2016.godine, u Domu mladih održana svečana ceremonija dodjele nagrada za najinovativnije nastavnike i nastavnice u 2016. godini. Nagrade su dodijeljene za pobjednike/ce i 50 nominovanih u pet kategorija: odgajatelji/ce u predškolskom odgoju, učitelji/ce, nastavnici predmetne nastave u osnovnom obrazovanju, profesori srednjih škola te stručni saradnici i saradnice.

Bilo je to veče u kojem smo slavili nastavničku profesiju, a posebnu zahvalnost dugujemo svakom od 169 nastavnika i nastavnica koji su prijavili svoje radove, stručnom žiriju, kao i mnogobrojnim donatorima koji su podržali ovu manifestaciju, među kojima su USAID i FOD BiH.

Više fotografija možete pogledati
na linku ispod

 

The contents of this website and documents do not reflect the opinion of the US Agency for International Development (USAID) or the US Government.

Sadržaj ove web stranice i dokumenata ne odražava mišljenje Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) ili Vlade Sjedinjenih Američkih Država.

Centar za obrazovne incijative

Step by Step

Kralja Tvrtka 1, 71 000 Sarajevo

Tel. +387 33 66 76 73

Fax. +387 33 26 79 90

E-mail. office@coi-stepbystep.ba

www.sbs.ba