PREPOZNAJEMO, NAGRAĐUJEMO I PROMOVIŠEMO INOVATIVNE NASTAVNIKE/CE

…za one koji daju nemjerljiv doprinos
IN godišnja nagrada za nainovativnije odgajatelje i odgajateljice, učitelje i učiteljice, nastavnike i nastavnice, te stručne saradnike i saradnice, želi prepoznati, nagraditi i promovisati one pojedince i pojedinke koji daju nemjerljiv doprinos razvoju odgoja i obrazovanja, predane i posvećene profesionalce koji svaki dan u vrtiću ili školi pretvaraju u čarobnu avanturu učenja i otkrivanja.

KOME SE DODJELJUJE

Kategorija 1

Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju

Kategorija 2

Učitelji/ce razredne nastave u osnovnim školama

Kategorija 3

Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

Kategorija 4

Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama

Kategorija 5

Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja

Odgajatelji/ce u predškolskom odgoju i obrazovanju

Učitelji/ce u razrednoj nastavi

Predmetni nastavnici/ce u osnovnim školama

Predmetni nastavnici/ce u srednjim školama

Stručni saradnici/ce na svim nivoima odgoja i obrazovanja

GALERIJA SA DODJELE NAGRADA 2016

U Sarajevu je, 09.12.2016.godine, u Domu mladih održana svečana ceremonija dodjele nagrada za najinovativnije nastavnike i nastavnice u 2016. godini. Nagrade su dodijeljene za pobjednike/ce i 50 nominovanih u pet kategorija: odgajatelji/ce u predškolskom odgoju, učitelji/ce, nastavnici predmetne nastave u osnovnom obrazovanju, profesori srednjih škola te stručni saradnici i saradnice.

Bilo je to veče u kojem smo slavili nastavničku profesiju, a posebnu zahvalnost dugujemo svakom od 169 nastavnika i nastavnica koji su prijavili svoje radove, stručnom žiriju, kao i mnogobrojnim donatorima koji su podržali ovu manifestaciju, među kojima su USAID i FOD BiH.

Više fotografija možete pogledati
na linku ispod