Filmovi o pobjednicima NIN 2016

U 2016. godini Centar za obrazovne inicijative Step by Step pokrenuo je prvu godišnju Nagradu za najinovativnije odgajatelje/ice, učitelje/ice, nastavnike/ce, profesore/ice te stručne saradnike/ce u BiH, kojom se želi prepoznati, nagraditi i promovisati one pojedince i pojedinke koji daju nemjerljiv doprinos razvoju odgoja i obrazovanja, predane i posvećene profesionalce koji svaki dan u vrtiću ili školi pretvaraju u čarobnu avanturu učenja i otkrivanja.

Pogledajte filmove o pobjednicima

Poziv za dodjelu nagrada u 2017. godini biće objavljen početkom septembra. Pratite nas i prijavite se!

18 Augusta, 2017